Bulut (Sanal) Santral Kullanmanın Avantajları

Yatırım Maliyeti Yoktuer

Bulut santral için kurulum ücreti ödemezsiniz. Aylık kiralama modeliyle kullanılır.

Hızlı Kurulum

Bulut santraliniz yarım gün içinde hazırlanır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz

Bulut Santral Güvenlidir.

Bulut santrale erişim sadece belirlenmiş statik ip ‘lerce mümkündür. Atak önleme sistemi ve çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır

Kullanımı Kolaydır.

Bulut santral arayüzü basit kullanışlıdır. Web arayüzüne erişerek raporlama, ses kayıtlarına erişim, meşguliyet paneli görüntüleme v.b. işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Genişlemek Kolaydır.

Bulut santralde dahili ve dış hat kapasitesinin arttırılması kolay ve maliyetsizdir. Her bir dahili artırımı için ip telefon kullanmak yeterlidir.

CRM 'imizle Entegre Edebilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz CRM ile bulut santrali entegre edebilirsiniz.

Taahhüt Yoktur.

Bulut Santral (Sanal Santral) için herhangi bir taahhüt altına girmezsiniz. İstediğiniz zaman hizmeti sonlandırabilme imkanınız vardır.

Kesintisiz Erişim / İletişim

Bulut santral datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Numaranız lokasyonunuzdaki kesintilerden etkilenmez.

Ücretsiz Destek, Bakım ve Güncelleme

Bulut santral güncellemeleri için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Destek ve bakım hizmeti ücretsizdir.

Yüksek Kapasitelidir.

Bulut santral sisteminde eş zamanlı olarak yüksek kapasitede çağrı alabilir, arama yapabilirsiniz.

Yedeklik, Akıllı Yönlendirme

Bulut Santral (Sanal Santral), lokasyonunuzdaki internetin kesilmesi durumunda çağrılarınızı otomatik olarak cep telefonlarınıza yönlendirir.

Taşınmak Kolaydır.

Sanal santralinizi internet ağının olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Taşınma gibi durumlarda sadece ip telefonlarınızı taşımanız yeterli olmaktadır.

Sanal Santral (Bulut Santral) Nedir?

Sanal Santral eski tip fiziksel analog telefon santrallerinin yerini alan, sanallaştırma teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yer ister ofis ister cep telefonları ile santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan %80 işletme avantajı sağlayan sanal santralde (bulut santral) yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur ve tamamen internet üzerinden çalışır.İnternetin olduğu her yerde sanallaşan bir dünyada kendi ofisinizdir!

Santral arızaları Servis ve parça  ücretleri,karmaşık kablo yapılarından kurtulabilir, teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir sanal santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilir, şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.

Görüntülü haberleşme sistemi yanı sıra cep telefonları dahiliye dönüştürüyoruz.Api desteği ile istediğiniz CRM ve ticari yazılım ile entegrasyon imkanı sağlıyoruz.