Email

destek@teklink.com.tr

Tübifed genel sekreteri ve VİŞAD Bilişim Komite Başkanı Mustafa Çalış canlı yayında

Tübifed genel sekreteri ve VİŞAD Bilişim Komite Başkanı görevlerinde bulunan Mustafa Çalış Yaşam TV’de canlı yayında Türkiye’de Bilişim Sektörünün gelişmesi ve ülkenin milli üretimle kalkınması konularında konuştu.

Teklink Telekom A.Ş. Genel Müdür Mustafa Çalış aynı zamanda bu yıl ikincisi Van Hilton Hotel’de düzenlenecek olan Teknolojiye Davet Bilişim Etkinliği organizasyonunun mimarıdır. Teknolojiye Davet Bilişim Etkinliği , Türkiye’nin Doğusu ile Batısını birleştiren dev bir organizasyondur.  Van Bölgesinin gelişimi ve kalkınması için çalışan Mustafa Çalış oldukça büyük bir özveri ile çalışarak amaçlarına adım adım ulaşmaktadır. Van’da bir ilk olan Yerli Telefon Santrali’nin üretimine Teklink Telekom A.Ş. olarak başlanmıştır.

Teklink Telekom A.Ş, VİŞAD ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi BBAUM-Teknokent ‘İn ortaklaşa organize ettikleri Teknolojiye Davet Bilişim Etkinliği ile Bilişim Dünyası Van’da toplanıyor. Van Hilton Otelde gerçekleştirilecek olan organizasyon’da Türkiye’nin farklı yerlerinden bin katılımcının yer alması bekleniyor. Bilim ve Sanayi Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediyesi, Van Ticaret Odası, Van Ticaret Borsası, Van Organize Sanayi Bölgesi, Van İş Adamları Derneği , Türkiye Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu, Türkiye Bilişim Sektörü Derneği , Van Bilişim Derneği,Bölgesel Bilişim Dernekleri, Teknolojik Grup ve Kurumsal Katılımcı Firmalar gibi birçok kurumun ve çeşitli medya mensuplarının katılım sağlayacağı zirvede sürpriz konuklar ve hediyeler takdim edilecektir. Teknoloji ve Bilişim alanında hizmet veren bir çok isimin katılacağı zirve bölgenin teknolojik gelişimi, ekonomik kalkınması ve istihdam sağlanması açısından büyük önem taşımaktadır.

Teknolojiye Davet Bilişim Etkinliği’ne herkesin  desteğini bekliyoruz. Etkinliğimize katılmak için http://teknolojiyedavet.org adresinden bilgi alabilir veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.