Email

destek@teklink.com.tr

Hakkımızda

TEKLİNK TEKNOLOJİ 15 yıllık bilgi ve deneyim ile bilişim sektöründe her bakımdan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Telekomünikasyon alanında pazarı yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin dağıtmayı hedeflemektedir.

TEKLİNK TEKNOLOJİ kurucuları ve kadrosu, 1990’li yıllardan bu yana, Her türlü projeye imza atmış ve bu teknolojileri Türkiye’ye getiren,geliştiren ve entegrasyonunu sağlayan ekiplerin içinde yer almışlardır. Sektöründeki en deneyimli kadroları bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye genelinde her ilde güçlü dağıtım kanallarını oluşturmak için çalışmaktadır.Ayrıca güçlü Ar-Ge ekibi ile birlikte telekomünikasyon sektöründe ve entegratör çözümler ile birlikte yazılım çözümleri üretmektedir.

TEKLİNK TEKNOLOJİ ilk olarak I PBX olarak kendi markasını oluşturmuş ve Türkiye pazarında Analog, IP ve sanal pbx olarak BULUT teknolojisinin içinde yer almıştır.

TEKLİNK TEKNOLOJİ yerli olarak kendi markası olan IMN Call Center ,IMN IVRIMNCooCRM, CooCTI, CooOtomasyon, CooRandevu, CooTahsilat ve Isı Nem Ölçer Çağrı kayıt raporlama programları ile yerli ve teknolojik donanımların olduğu yazılımları dağıtıcılığını yapmaktadır.Ayrıca bir çok projede imzası bulunan ve bir çok markaya çözüm sağlamıştır.

TEKLİNK TEKNOLOJİ Bayilerine sunduğu destek ile bayilerin gücüne güç katmayı kaliteli ve uygun fiyat politikası ile bayilerimizi kazançlı ve rekabetçi bir şekilde kalkındırmayı ve ayrıca kullanıcı memnuniyetini artıracak farklı ürün/hizmetleri pazara sunmaya sürdürecektir.